Search
Close this search box.
לוגו צעדים ראשונים - שמים לב אלייך אמא
Search
Close this search box.
בגדי ילדים
שבועות ההריון
Search
logo- school
בית הספר להורות

טיפים לרכישת בגדי ילדים בזול

ההוצאה על בגדי ילדים יכולה להיות אחת ההוצאות המשמעותיות עבור משק הבית. ברגע שהגשם מתחיל לרדת, הורים רבים מוצאים עצמם רצים לחנויות ומוציאים סכומים גבוהים בהרבה ממה שיכלו לצפות לו. כמובן שלכך דומה ההוצאה בעונת הקיץ, כאשר ההורים מגלים כי הבגדים של השנה שעברה כבר לא עולים על הילדים. ניהול נכון של משק הבית חייב לכלול את ההקפדה על כל ההוצאות, כולל הוצאה על בגדי הילדים. על מנת לחסוך בהוצאות משק הבית אספנו עבורכם מספר טיפים.

רכישה בסוף עונה

סוף העונה בישראל מתחיל בדרך כלל מעט אחריי העונה ולכן כדאי לחכות טיפה לפני שפותחים את הארנק ומתחילים בהוצאות עבור בגדי הילדים. את הרכישה בסוף העונה אפשר לעשות גם ברשתות המותגים וגם בחנויות העודפים השונות של אותם מותגים. חנויות העודפים מציעות לכם את אותם הדגמים של המותג אך במידות מצומצמות ובהוזלה משמעותית, כך שעם מעט סבלנות תוכלו לחסוך הרבה כסף בארנק.

צאו לשוק

חנויות האווטלט והשווקים מציעים לכם שפע של בגדים במחירים טובים בהרבה מאשר בחנויות המותגים. זה נכון שלשוק יש קונוטציה של איכות ירודה, אך היום רוב הבגדים מיוצרים בסין ולא פעם התוצאה המתקבלת היא בגדים באיכות זהה לזו של החנות היקרה.

הזמנת בגדים מחו"ל

אתרי האינטרנט בחו"ל יכולים להציע להורים הישראלים שפע של פתרונות הלבשה. על מנת ליהנות מהאתרים השונים יש להתכונן בהתאם וקודם כל למדוד את הילדים בעזרת סרט מדידה ולהעביר את המידות המתקבלות למידות באתרים (לרוב יש להמיר את הס"מ לאינץ' וניתן למצוא באינטרנט מחשבוני המרה שיסייעו לכם להעביר את המידות בקלות). לאחר מכן מומלץ לפתוח חשבון בפייפל כיוון שאחד מאתרי האינטרנט הגדולים ביותר (איביי) עובד דרך סליקה זו בלבד והפעולה לוקחת מספר ימים. האתרים המובילים ברכישות מחו"ל הם:

* איביי (תשלום דרך פייפל בלבד).
* נקסט.
* קרטרס
* צ'ילדרנס םלייס
* אליקספרס (המוצרים מגיעים ישירות מסין).
* אמזון (אשר ידועים בשל מכירת ספרים אך לא רק).

לא כל האתרים עושים משלוחים לארץ אבל היום יש המון חברות שילוח שנותנות לכם כתובת בארצות הברית ושולחים לכם לארץ לדוגמא: BUY2USA

בעת רכישת הבגדים יש לשים לב להבדלי המידות וכן האם המשלוח מגיע לישראל חינם או לא. המלצה חשובה לרכישת בגדי ילדים באינטרנט היא לבצע רכישה ראשונית קטנה. על מנת להכיר את המערכות השונות וללמוד את האתרים, מומלץ להתחיל ברכישה קטנה ורק לאחר שתלמדו כיצד לבצע את הרכישה לעבור לביצוע קניות גדולות באינטרנט (שימו לב כי רכישות עד לסכום 75$ פתורות גם ממסים שונים כמו מע"מ או מכס).

רוצים לחסוך? תגיעו לקניות בלי הילדים

היום אפשר לקנות לבני 5-6 ואפילו 7 בלי שהילדים יבואו איתנו למסע הקניות, מודדים בבית ומקסימום מחליפים.
כך לא יפריעו לכם בקניות, תחסכו זמן וגם תקנו בדיוק מה שצריך.
ובכל מקרה, אין צורך להתפשר על האיכות והסגנון וניתן ליהנות מקולקציות מחו"ל גם במחירים הגיוניים, כפי שמציעה למשל חנות H&M בקניון עזריאלי בתל אביב שמציעה אופנה אמריקאית במחירים עממיים בעונה ועוד יותר מעט אחרי, כשהרשת יוצאת עם מבצעי סוף העונה כשהקולקציה עדיין מאוד רלוונטית.

מאת: רוני כצמן.

בגדי ילדים
מאמרים נוספים
gift
רגע.... לפני שאת מתחילה!

תהיי הראשונה לדעת על כל הערכות, הסדנאות Live וההטבות השוות שאנחנו משיגים במיוחד עבורך ❤️ .

gift
רגע.... לפני שאת עוזבת!
ערכה כבר קיבלת?

ערכת מוצרים מפנקת לקראת הלידה
בחום ובאהבה ❤️

ברור שאני רוצה