בחופשת הלידה? מגיעים עד אלייך עם ערכת לידה מפנקת בפגישה אישית חמה

מדריכה מקצועית תגיע לביתך, ממש לספה בסלון, תענה על שאלות, תיתן לך טיפים חשובים הכי מעודכנים בתחום ועל הדרך גם תקבלי ערכת מוצרים מפנקת לרגל הלידה

התמונה להמחשה בלבד

חדש בצעדים ראשונים

התמודדות עם בכי של תינוק עד גיל שנה

בכי של תינוק בחודשים הראשונים לחייו, התינוק בוכה בשל...

סיפורה של אמא עייפה והמצאת הסליפיבאמפ

סיפורה של אמא עייפה והמצאת הסליפיבאמפ סיון חששה מלידת...

בחרנו בקפידה את המדריכות

מדריכה מקצועית תגיע לביתך, ממש לספה בסלון, תענה על שאלות, תיתן לך טיפים חשובים הכי מעודכנים בתחום ועל הדרך גם תקבלי ערכת מוצרים מפנקת לרגל הלידה.

מחשבונים

i חשוב לדעת
נהוג לספור שבועות הריון מהיום הראשון של המחזור האחרון, לכן, למעשה, בשבועיים הראשונים של ההריון את עדיין לא באמת בהריון ולכן לא מרגישה דבר. רק אחרי כשבועיים מתרחש הביוץ ובעקבותיו ההפריה על ידי הזרע ויצירת העובר.
i חשוב לדעת
החישוב המקובל אצל רופאי הנשים לשבוע ההריון: תשעה חודשים+שבוע = 280 ימים מחשבון הריון נותן מידע לגבי תאריך לידה משוער אבל לרוב התאריך בו תלדי צפוי להיות קרוב לתאריך המשוער. מאחר ולא ניתן לחשב את גיל ההיריון מרגע ההתעברות, כי לא ניתן לדעת בוודאות מתי קרתה ההתעברות קבעו נקודת זמן שהיא היום הראשון של המחזור האחרון וממנה סופרים את שבועות ההיריון. הספירה של השבוע הראשון להריון מתחילה מהיום הראשון שבו קיבלת את המחזור האחרון טרם ההיריון. לעיתים רופאי הנשים יעדכנו עבורך את תאריך הלידה המשוער של התינוק – במידה וייראו שגודל העובר לא תואם את התאריך של הווסת האחרונה או במידה ואת בהריון ולא זוכרת את תאריך הווסת האחרונה, אין צורך להילחץ מכך הדבר נועד למעקב אחר ההיריון והבדיקות הנחוצות.
i חשוב לדעת
ביוץ הוא השלב בו הביצית יוצאת מהשחלה וממתינה בחצוצרה להפריה, אם בפרק זמן זה תקיימו יחסי מין, יש לכם את הסיכויים הטובים ביותר להרות. קשה לדעת את מועד הביוץ המדויק. הביוץ מתרחש כ – 14 יום לפני היום בו את מקבלת את הווסת. כלומר, אם הווסת מגיעה כל 28 יום, הביוץ יהיה ביום ה – 14. אם הווסת מגיעה כל 30 יום, הביוץ יהיה ביום ה – 16. בכל מקרה מלבד מחשבוני ביוץ אפשר פשוט לרכוש ערכה לזיהוי הביוץ. ממש כמו שיש ערכות לבדיקת הריון.

בחרנו עבורכן את מיטב החברות על מנת להעניק לכן את המוצרים הטובים ביותר

השותפים שלנו לדרך​