אחד מכל שלושה תינוקות סובלים מגזים
התופעה נפוצה בעיקרי בגיל חודש ועד גיל שלושה חודשים של התינוק ומאופיינת  בבכי חזק, חוסר מנוחה של התינוק התפתלויות של התינוק
בד"כ הגזים מתגברים בשעות הערב והלילה
הבשורה הטובה – סבלנות, הם בדרך כלל עוברים בגיל שלושה חודשים/ארבעה חודשים של התינוק

גזים לתינוקות קוליקל של חברת תפוח

הגורמים לתופעה

לאורך השנים נחקרה התופעה על ידי מומחים רבים, אך טרם גובשה אבחנה רפואית חד משמעית הקובעת מה הן הסיבות לכך, למרות זאת ההנחה הרווחת קובעת כי הכאבים נוצרים בשל כמה סיבות: חוסר בשלות של מערכת העיכול, בליעת אוויר בזמן האכילה, דפוסי אכילה וזמנים משתנים, רגישות ללקטוז, מחסור בחיידקים טובים המסייעים בעיכול וכן היווצרות גזים "הכלואים" במעיים.


דרכי התמודדות

ישנן מספר דרכים להתמודד עם תופעת הגזים הטורדנית כגון: הוצאת אוויר לאחר האוכל, עיסוי באזור הבטן על מנת לשחרר את השרירים ולהקל על הכאבים, הקפדה על כמויות המזון ושעות האכלה, חום ואהבה והקפדה על תזונת האם המניקה . על אף הפתרונות הביתיים הוכח מחקרית כי הדרך הטובה והמהירה ביותר להקל על כאבי הגזים היא על ידי טיפול הממריץ את הפעילות המטאבולית, מקל כאבים ועוויתות במערכת העיכול ומחזיר לתינוק את מנוחתו.

לא קל?

"קוליקל" מבית "תפוח" כשמו כן הוא מקל על ה Colick – הפתרון מן הטבע הבטוח והיעיל עבור תינוקך. ללא אלכוהול, ללא סוכר, ללא חומרים משמרים וללא תופעות לוואי תוכלי להשיב את המנוחה לילדך וגם לעצמך. המוצר המתקתק מכיל תמצית צמחים הפועלת באופן סינרגטי ונספגת טוב יותר בגוף, שומר המקל על עוויתות במערכת העיכול, אניס המסייע לספיחת הגזים , מנטה המקלה על עוויתות במערכת העיכול ומליסה המשככת כאבים ומרגיעה את התינוק.
מומלץ להקפיד על הוראות השימוש ולטפטף לתינוק עד כ 10- טיפות לפני כל ארוחה על בסיס יומי, באמצעות טפטפת בטוחה וידידותית. אמהות רבות מספרות כי לאחר השימוש ב"קוליקל" חלה הקלה מידית ניכרת בכאבי הגזים, התינוקות נראו רגועים ונינוחים יותר, הכאב נרגע במהרה וכאבי הבטן הטורדניים פסקו.
ניתן להשיג בבתי המרקחת, ברשת סופר פארם, ברשת ניו פארם, ברשת שילב ובאתר תפוח טכנולוגיות בע"מ.

חברת תפוח – Tapuach
חברת "תפוח טכנולוגיות טבעיות" מתמחה בפיתוח מוצרים דרמטולוגים מועשרים ברכיבים טבעיים עבורך ועבור ילדך ושמה לעצמה למטרה להעמיד לרשותך פתרונות טבעיים ובטוחים שיסייעו לכם בניהול אורח חיים בריא . "
לשאלות ניתן לפנות למחלקת הייעוץ: 1700-70-74-78

לרכישה מאתר האון ליין של חברת תפוח לקוליקל לחצו כאן
בקרו באתר האינטרנט: www.tapuach.co.il
בקרו אותנו גדם בדף הפייסבוק, תפוח – מוצרים לאם ולתינוק