חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
לוגו צעדים ראשונים - שמים לב אלייך אמא
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
שבועות ההריון
חיפוש
logo- school
בית הספר להורות

תקנון האתר

תנאי שימוש – אתר first-steps.co.il   תאריך עדכון 16.4.24

1.כללי

 1. תנאי שימוש – חנות first-steps.co.il   תאריך עדכון 31/10/23
 2. כללי
  • ברוך הבא לאתר first-steps.co.il להלן "האתר"
   המופעל על ידי חברת צעדים ראשונים יזמות ושיווק בע"מ ח.פ. 514310556 להלן "החברה" ו/או צעדים ראשונים
   אתר first-steps.co.il הינו אתר אינטרנטי המספק :
  • 1. מידע מקיף בתחום הריון, לידה והורות האתר מפנה למאגרים של   בעלי מקצוע ונותני שירות בתחומים אלו .
  • 2. סדנאות מקצועיות המועברות על ידי מדריכות מקצועיות בתשלום ו/או ללא תשלום
  • 3. חנות מקוונות אונליין -האתר מאפשר רכישה מקוונת של מוצרים המשווקים על ידי "צעדים ראשונים" בכפוף ל"תקנון החנות" ותנאי השימוש.

השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה. הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.

הניסוח בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד והוא מתייחס לגברים ולנשים.

הנהלת האתר רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת המשתמש לשירות אם יפר את תנאי התקנון.
הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת.
אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

 תנאי שימוש אלה מהווים הסכם בלתי נפרד בין המשתמש ו/או מי מטעמו לבין בעלי האתר. מוסכם כי בעלי האתר לא יהיו אחראים כלפי המשתמש ו/או מטעמו במקרה של הפרת תנאים אלו על ידי משתמש אחר ובמקרה של הפרת תנאים כלשהי ע"י משתמש אחר, יוכל המשתמש לתבוע אך ורק את הצד המפר ולא תהיה לו כל תביעה, טענה ו/או דרישה כלשהי כלפי בעלי האתר.

הכותרות בתקנון זה הינם מטעמי  נוחות בלבד ואין לייחס להם כל משמעות מעבר לכך.

 1. הגדרות

  2.1 "החברה"- צעדים ראשונים יזמות בשיווק בע"מ.
  2.2 האתר –   first-steps.co.il
  2.3"המידע" – כל התכנים ו/או החומרים המוצגים באתר בכל מדיה ובכלל זה, כל טקסט שהוא, תמונה, גרפיקה, ציור, שרטוט, רישום, לוגואים, סימני מסחר, צילומים, אודיו ווידיאו, תמונות סטילס ולרבות אופן עיצובם של הנ"ל, ובכלל זה ומבלי לפגוע בכלליות האמור, כתבות, מאמרי חדשות, פרסומים וכו'
  2.4 "משתמש" – כל אדם ו/או גוף ו/או גורם אשר נכנס לאתר, ועושה בו שימוש בין כלקוח ובין כגולש מזדמן.
  2.5 "פרסומים" – כל אדם ו/או גוף ו/או גורם נותן שירותיםו/או מוכר מוצרים לקהל הרחב.

3. רישום לאתר

3.1. לצורך קבלת שירותים מסוימים באתר לרבות רישום לקיום פגישות עם נציגות, כניסה לאזורים 'סגורים' באתר וכיו"ב, נדרש המשתמש לבצע רישום הכולל מסירת פרטים אישיים.
המשתמש נדרש למסור פרטים נכונים ומדוייקים אודותיו. מסירת פרטים אישיים כוזבים מהווה עבירה לפי חוק העונשין, התשל"ז – 1977. לידיעתכם, מסירת פרטים כלשהם הינה בהתאם לרצונכם החופשי בלבד, ואינכם חייבים לעשות כן. עם זאת, אי מסירת הפרטים כאמור, לא תאפשר שימוש בשירותים מסוימים באתר.

3.2 ההרשמה כמנוי מיועדת ומותרת לגילאי ח"י ומעלה בלבד. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.

3.3 אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.

3.4 הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של המשתמש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו.

3.5 מפעילי האתר מבצעים מאמצים סבירים בנסיבות העניין כדי להגן על פרטי המשתמש ועל פרטיותו, בהתאם להצהרת הפרטים. יחד עם זאת, בשל אופייה של הרשת, אין אפשרות להבטיח הגנה מלאה על פרטים אלו. לפיכך, המשתמש פוטר את בעלי האתר מכל אחריות לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם למשתמש כתוצאה מדליפת פרטים אלו, ללא קשר לסיבת דליפתם.

3.6 המשתמש יהא אחראי לשמירה על סודיות סיסמתו באתר. המשתמש יהא אחראי על כל פעולה ושימוש שייעשו בחשבונו, בין אם נעשו בסמכות המשתמש ובידיעתו ובין אם לאו. המשתמש מתחייב כי ידווח מיידית למפעילי האתר על כל שימוש בלתי מורשה בחשבונו, ע"מ שאלו יוכלו לנקוט בצעדים הנדרשים על-מנת להפסיק שימוש כאמור.

3.7 לצורך רישום כאמור, יש למסור פרטים אישיים. המידע שנמסר יאוחסן וישמר במאגר מידע ממוחשב הרשום לפי חוק ונועד לשרת את החברה ואת העובדים מולה באופן שוטף לצורך מימוש מטרות המאגר המאושרות בחוק.

3.8 ידוע לכל משתמש הנרשם לאתר  כי המידע שנמסר על ידו ייכלל במאגר המידע של חברת "צעדים ראשונים יזמות ושיווק בע"מ" לצורך ניהול הפעילות, הקשר  והשירות מולו, לרבות עיבוד המידע ודיוור ישיר למטרות אלו, משלוח דברי דואר ומיסרונים  הכוללים בין היתר הודעות, עדכונים, מסרים פרסומיים, קופונים והטבות. בנוסף המידע משמש אותנו לצורך ניתוחים סטטיסטיים עבור החברות עמן אנו עובדים.

3.9 המשתמש מצהיר בזאת: כן ידוע לי כי מסירת המידע תלויה ברצוני ובהסכמתי וכי לא חלה עלי חובה  חוקית למסור את המידע, אולם הדבר נדרש לצורך מתן השירותים עבורי. עם  זאת שמורה לי הזכות להימחק ממאגרי המידע הנ"ל בכל עת.

3.10 ידוע לכל משתמש הנרשם לאתר  כי מידע מהמאגר עשוי להימסר לצדדים שלישיים, לחברות המשתתפות בפעילות "צעדים ראשונים" כגון, ובין היתר, קימברלי  קלארק ישראל בע"מ, ניאושופשיווק והפצה ו/או קבוצת ניאופארם, שטראוס מים בע"מ,  חברות/סוכניות בתחום הביטוח ולרבות הראל חברה לביטוח וסוכני ביטוח הקשורים או עובדים עימה, חברות בתחום הדם הטבורי, חברת "מוצצים", חברת יוניליוור בע"מ, מיננה,ארדו משאבות חלב שיווק ממוקד חברות בתחום הטלמרקטינג ועשוי להיכלל גם במאגרי המידע שלהן,
למטרת דיוור ישיר ומתן הטבות בין היתר באמצעות sms, דוא"ל או
בדואר רגיל מחברת צעדים ראשונים ו/או מהחברות המשתתפות בפעילות.

ידוע לי כי על מנת להסיר את פרטיי מרשימת התפוצה של החברות לעיל, עלי לבקש זאת בנפרד מכל חברה.

3.11 באם אינך מעוניינ/ת להמשיך לקבל דיוור מסוג מסוים או בכלל מטעם חברתנו או
מטעם גופים הקשורים עימה, אנא שלח/י לנו בכל עת הודעת הסרה / 

  באמצעות כפתור ההסרה בדיוור הנשלח אלייך.
או במייל לכתובת [email protected]

תקנון להרשמות לפעילות ערכת ההריון  של רשת מוצצים ראשל"צ( 2003 ) שותפות מוגבלת ש.ר .  550215453 " וחברת "צעדים ראשונים יזמות ושיווק בע"מ"

תאריך עדכון 1/12/23
1 רשת "מוצצים" וחברת "צעדים ראשונים יזמות ושיווק בע"מ" מפעילים את ערכות הריון ולידה הנמכרות ברשת מוצצים .

2. הפעילות כוללת ערכת הריון ולידה לתקופת ההיריון ועד חודש לאחר הלידה.

3. ההרשמה לפעילות וקבלת הערכה מיועדת לנשים בהריון, מטרימסטר 2 ומעלה בלבד. ועד חודש לאחר הלידה.

4. ההרשמה מתבצעת אך ורק באתר צעדים ראשונים בטופס המיועד לכך. https://www.first-steps.co.il/he/הרשמה-לקבלת-ערכת-צעדים-ראשונים

5. כל משתתפת יכולה לממש את הערכה פעם אחת בלבד בשנה .

6. הערכה תימסר בסניפי מוצצים בלבד ,באופן אישי לאישה בהריון שנרשמה ובהצגת תעודה מזהה הנושאת את המספר הרשום על גבי שובר הניפוק. לא ניתן לקבל את הערכה ע"י בן זוג ו/או כל נציג או שליח של האישה בהריון. למעט במקרים חריגים ניתן לפנות במייל [email protected] לקבלת אישור בכתב מיוחד לקבלת הערכה על ידי נציג, או מקרים חריגים אחרים.

7.עלות ערכת הריון  וקבלת הערכה 29 ש"ח כולל מע"מ . החברה רשאית לעדכן את המחיר מעת לעת

המחירים מתעדכנים מעת לעת ויפורסמו באתר צעדים ראשונים  ובסניפי הרשת. צעדים ראשונים ו/או רשת מוצצים אינם אחראים למחירים המתפרסמים ברשתות החברתיות/אתרים אחרים/קישורים ו/או בכל מקום אחר.

8. התשלום יתבצע בסניפי מוצצים. לאחר הצגת קופון מתאים ות.ז.

9. המחיר הקובע הינו מועד רכישת הערכה בחנות. בשום מקרה מועד הורדת הקופון מהאתר של צעדים ראשונים אינו המועד הקובע את מחיר הערכות.

10. אמהות לתאומים/שלישיות מקבלות ערכה אחת.

11. מלאי הערכות מוגבל בסניפים . קבלת הערכות מותנית במלאי הקיים בסניפים. לכל חודש קאלנדרי יוקצו כ- 2000 ערכות הריון. אין צעדים ראשונים ו/או מוצצים מתחייבים למלאי בכל הסניפים הרשומים. ניתן לקבל את הערכה אך ורק במידה ויש ערכה במלאי.

12 קבלת הערכה תעשה רק בסניף מוצצים שנבחר וכרשום על השובר שהופק לקבלת הערכה.

13. בעת מילוי הטופס במלואו הנך מאשרת את  הצטרפותך למועדון רשת מוצצים  ללא תשלום נוסף . מובהר בזאת כי ההצטרפות למועדון רשת מוצצים אינה תלויה במימוש הערכה בפועל בסניפי הרשת.  

14. מימוש ההטבה לקבלת הערכה בסניפי מוצצים, יעשה עד למועד התוקף של הקופון שהונפק  וכפוף למלאי הקיים בסניף .
15. הרכב תכולת המוצרים ,דוגמיות וההטבות בערכה יכול להשתנות מעת לעת . ומתפרסם בעמוד ההרשמה.
לעיתים יכול להיווצר שינויים בתכולה שנובעים מאספקת המוצרים על ידי החברות, הערכה הינה ערכת התנסות של מוצרים וללקוח לא תהייה כל טענה בעניין זה. 
במידה והלקוח מילא טופס עם עדכון על רשימת מוצרים מסויימת ובחנות היתה ערכה עם רשימה אחרת לא יבוא בשום טענה ובאחריותו לבדוק את תכולת הערכה לשביעות רצונו המלאה בזמן הרכישה. 
16. בערכה מגוון מוצרים עם תוקף משתנה. באחריות המשתמשת לבדוק את התוקף לפני השימוש.
17. הרישום לפעילות מותנה במסירת הפרטים האישים של האישה בהריון בלבד,ובקבלת חומר פרסומי שוטף מצעדים ראשונים ו/או חברת  מוצצים ראשל"צ( 2003 ) שותפות מוגבלת ש.ר .  550215453  הובהר לי היטב כי המידע שמסרתי יאוחסן וישמר
במאגר מידע ממוחשב ומסירת המידע תלויה ברצוני ובהסכמתי וכי לא חלה עלי חובה חוקית למסור את המידע.
עם זאת שמורה לי הזכות להימחק ממאגר המידע בכל עת ע"י הסרה מהדיוור האלקטרוני הנשלח אלי .  בתחתית הדיוור.
18. בהרשמה לפעילות ולקבלת הערכה הנרשמת מסכימה כי המידע שנמסר על ידה באמצעות דף ההרשמה ייכלל
במאגר המידע של חברת "צעדים ראשונים יזמות ושיווק בע"מ" ו/או " "מוצצים ראשל"צ( 2003 ) שותפות מוגבלת ש.ר .  550215453 " לצורך ניהול הפעילות, הקשר והשירות, לרבות עיבוד המידע ודיוור ישיר למטרות אלו. הנרשמת מודעת ומסכימה לכך
כי מסירת המידע תלויה ברצונה ובהסכמתה וכי לא חלה עליה חובה חוקית למסור את המידע, אולם הדבר נדרש לצורך מתן השירותים עבורה. עם זאת שמורה לנרשמת הזכות להימחק ממאגרי המידע הנ"ל בכל עת.
19. הנרשמת מודעת לכך כי המידע מהמאגר עשוי להימסר לצדדים שלישיים, ולחברות המשתתפות בפעילות
"צעדים ראשונים", כגון ובין היתר,"לבין מוצצים ראשל"צ( 2003 ) שותפות מוגבלת ש.ר .  550215453" , "קימברלי קלארק", "ניאושופ שיווק והפצה" "קבוצת ניאופארם","אלפא קוסמטיקה בע"מ" , "מיננה", "חברת יוניליוור",   חברות בתחום הביטוח ולרבות הראל חברה לביטוח וסוכני ביטוח הקשורים או עובדים עימה,"ארדו משאבות חלב שיווק ממוקד" ועשוי להיכלל גם במאגרי המידע שלהן, למטרת דיוור ישיר ומתן הטבות בין היתר באמצעות sms , דוא"ל או בדואר רגיל וכן עבור מחקר וטיוב נתונים מחברת צעדים ראשונים ו/או מהחברות המשתתפות בפעילות.

ידוע לי כי על מנת להסיר את פרטיי מרשימת התפוצה של החברות לעיל, עלי לבקש זאת בנפרד מכל חברה.
20.  לא ניתן להחזיר ולקבל זיכוי בגין ערכה שנופקה .
21. מוצצים ראשל"צ( 2003 ) שותפות מוגבלת ש.ר .  550215453 וצעדים ראשונים ו/או שיווק ממוקד יכולים בכל שלב להודיע על הפסקת הפעילות מכל סיבה שהיא.

תקנון לפעילות תחרות במסגרת כנס הריון ולידה

א.   חברת צעדים ראשונים יזמות ושיווק בע"מ עורכת מעת לעת תחרויות בכנסי הריון ולידה באונליין ופרונטלי פעילות נושאת פרסים בין באי הכנס ו/או המשתתפות

ב. במסגרת הפעילות יוזמנו המשתתפים בכנס  לכתוב בטופס המיועד לתחרות סיפור קצר על נושא מסויים שיוגדר בכנס באמצעות טופס .

ג. מתוך הגולשים שישתתפו בפעילות ובהתאם לתקנון זה יחולקו מספר פרסים  על ידי עורכת הפעילות על פי קריטריונים כמו מקוריות, יצירתיות, הומור, עניין וכו' ואלו יזכו


(ראה "הפרס" להלן)

ד. האמור בסעיף 1 זה מהווה תיאור כללי. על המשתתפים לקרוא בעיון את התנאים המפורטים בתקנון טרם השתתפותם בפעילות.

ה. לחברת צעדים ראשונים ולצוות המנהל את התחרות יש שיקול דעת מלא מי יהיה חבר השופטים, צעדים ראשונים אינה חייבת לפרסם מיהו חבר השופטים ו/או מספר השופטים, חבר השופטים רשאי אך לא חייב לנמק את בחירתו, הבחירה הינה סופית ולא ניתן לערער עליה.

הוראות כלליות

 1. הגדרות למונחים הבאים בתקנון זה תהא ההגדרה המפורטת לצדם להלן:

א. "עורכת הפעילות" או "החברה" – חברת צעדים ראשונים יזמות ושיווק בע"מ

ב. "מוסרת הפרס – כל חברה מוסרת את הפרס לפי שיקול דעתה הבלעדי .

ג. "הוראות הפעילות" – ההוראות המופיעות בתקנון זה לפי העניין.

ד. "משתתף/ת בפעילות" – משתתף הוא מי שהגדירה עורכת הפעילות כמי שמתאפשר לו לקחת חלק בפעילות זו, כפי שמפורט בסעיף 4 להלן.

ה. "הפרסום" – ביום שמוגדר לכל כנס יפורסמו הזוכים/זוכות באולם ההרצאות.

ו. "הפעילות" – תחרות בכנס הריון ולידה של צעדים ראשונים באונליין ופרונטלי

ז. "הפרס" – מספר זוכות בכל כנס לפי הגדרות הכנס המשתנות מעת לעת   

הפרסים יימסור בהתאם למלאי הקיים אצל מוסרת הפרס באותה עת. כל משתתפ/ת תוכל לזכות בערכה מפנקת אחת.

ח. "זוכה בפרס" – משתתפים בתחרות אשר עומדים בתנאי ההשתתפות כפי שמופיעים בתקנון זה. פרס אחד לזוג.

ט. "תקופת הפעילות" – התקופה האמורה בסעיף 3 שלהלן.

י. לשון זכר או נקבה בתקנון זה הינה לנוחיות בלבד. התקנון פונה לשני המינים כאחד.

 1. תקופת הפעילות

הפעילות בתוקף החל מיום 1/5/24 בשעה 08:30 וכלה ביום24.5.25 בשעה 10:30 . כל כנס ייסגר מועד התחרות בעת סיום הכנס

 1. התנאים להשתתפות בפעילות ולזכייה בפרס:

ההשתתפות בפעילות מותרת בכנס פרונטלי למשתתפות שנכנסו לאולם ההרצאות ומילאו את הטופס באופן מלא  ולכנסים באונליין לכל משתתפת מעל 20 דקות בכנס.

למען הסר ספק מדובר בעמוד הטופס  בקישור 

בלבד, ולא באף טופס אחר .

על מנת לזכות בפרס יש לרשום בתגובות את התשובה לשאלה  –  שתגובש לפני הכנס

ויתור תביעות ו/או טענות

המשתתף מצהיר כי הוא יודע כי לחברת צעדים ראשונים יזמות ושיווק בע"מ אין כל קשר לפעילות מלבד עריכת הפעילות עבור כנס בילינסון להריון ולידה

המשתתף בפעילות מוותר על כל תביעה ו/או דרישה ו/או טענה כנגד חברת צעדים ראשונים יזמות ושיווק בע"מ, מוסרת הפרס ו/או מי מטעמן בגין השתתפות בפעילות ו/או בכלל.

 1. בחירת זוכה

עם סיום התחרות תבחר עורכת הפעילות את הזוכים אשר רשמו את התגובה היצירתית ביותר/המשעשעת ביותר/המקורית ביותר/הייחודית ביותר/המרגשת ביותר, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

עורכת הפעילות תפרסם בתום הכנס  באולם הכנסים ובסושיאל את שמות הזוכים. החברה תנסה ליצור קשר עם הזוכים בפרס, באמצעות התקשרות לפרטים שהותירו, ואולם, במידה ולא ייווצר עם מי מהזוכים קשר או לא יהיו נוכחים באולם הכנסים ו/או הזוכה אינו עומד בתנאי ההשתתפות בתחרות כאמור בסעיף לעיל, ייפסל הזוכה ולא תהיה לו זכות או טענה כלשהי כלפי החברה ו/או מי מטעמה. והפרס יימסר לזוכה הבא בתחרות .

הפרס יימסר לזוכים על ידי החברות נותנות הפרסים בדואר/בשליחות/במסירה אישית/במשרדי החברה לפי שיקול דעתה הבלעדי ולאחר שזוהה כדין.

בסעיף זה, "יצירת קשר":

קיום שיחה בפועל עם הזוכה. פרסום פרטי הזוכה בפרס הינו תנאי יסודי והכרחי לזכות לקבלת הפרס.

 1. פירוט הפרסים

א. הפרס לזוכים הנו כהגדרתו בסעיף 2(ז) לעיל.

ב. הפרס הנו קבוע ואינו ניתן להחלפה. אין אפשרות להמיר את הפרס.

ג. הזכייה במבצע הנה אישית ולא ניתנת להחלפה ו/או להמרה בכסף או בשווה ערך ו/או להעברה/הסבה לכל אדם אחר שאינו הזוכה (הזוכות מוזמנות להחליף ביניהן את הפרס לאחר קבלתו).

 1. אחריות:

א. התקנון יימצא במשרדי חברת צעדים ראשונים יזמות ושיווק בע"מ ניתן לעיין בתקנון זה במשרדי עורכת הפעילות.

ב. עורכת הפעילות ו/או מי מטעמה ו/או מוסרת הפרס ו/או מטעמה אינם אחראים ולא יהיו אחראים באופן כלשהו לפעילותה התקינה של שרתי אתר האינטרנט, על כל מרכיביהם ו/או לפעילותו התקינה של האתר ולא יישאו באחריות להפסקות ו/או הפרעות כלשהן במתן איזה מהשירותים האמורים ו/או לנזקים כלשהם, ישירים ו/או עקיפים, לרבות הוצאות ישירות ו/או עקיפות, אשר יגרמו למשתתף במבצע בגין שיבושים ו/או הפרעות כאמור.

ג. עורכת הפעילות שומרת לעצמה את הזכות לשנות את זמני הפעילות ו/או אופי הפעילות ו/או כל שינוי אחר בהתאם לשיקול דעתה הבלעדית.

ד. למען הסר ספק, בסיס הנתונים של אתר צעדים ראשונים בעמוד עורכת הפעילות יהווה ראיה מכרעת בכל הקשור לקליטת פרטים במסגרת התחרות ולא תועלה כל טענה בדבר נכונות ו/או אי נכונות ו/או אי דיוק הפרטים שנקלטו במערכת כאמור.

ה. ההשתתפות בפעילות על כל שלביה תהא על אחריותו הבלעדית של המשתתף בפעילות, לרבות בכל הקשור התגובה והתיוג שבחר לעשות כחלק מהשתתפותו בפעילות. עורכת הפעילות ו/או מוסרת הפרס ו/או מי מטעמן לא ישאו באחריות לכל אבדן, נזק ישיר ו/או עקיף, לרבות אך מבלי לגרוע מהאמור לעיל, נזק גוף (לרבות עוגמת נפש), הפסד, לרבות הוצאות ישירות ו/או עקיפות, אשר נגרמו ו/או יגרמו למשתתף עקב ו/או בקשר עם השתתפותו ו/או אי השתתפותו בפעילות או בכל חלק ממנה ו/או עם הזכייה או אי-הזכייה בפרס ו/או בקשר עם פרסום התוכן בעמודי עורכת הפעילות ו/או בקשר עם נזק כלשהו שנגרם למשתתף על ידי צד שלישי כלשהו בעמודי עורכת הפעילות..

 1. שונות

א. כל האמור בלשון זכר מתכוון גם לנקבה ולהיפך.

ב. עורכת הפעילות תהא רשאית להודיע על שינוי מבנה, תוכן, נהלים, תאריכי מבצע, פרס וזכייה, צורת החלוקה של הפרס.

ג. תוצאות הפעילות יפורסמו בתום הכנס באולם הכנסים במרכז הבמה .

ד. תוצאות הפעילות הינן סופיות, מוחלטות ובלתי ניתנות לערעור.

ה. אין אפשרות להמיר או לשנות את הפרס ואופן מסירתו בכל אופן שהוא.

ו. למען הסר ספק יובהר, כי עורכת הפעילות מחויבת אך ורק ע"פ האמור בתקנון זה, והוראותיו תגברנה על כל מצג ו/או הוראה אחרת כלשהי, בעל-פה או בכתב.

פרטיות

 1. כל משתתף מצהיר כי יש בידיעתו כי כל הפרטים, התמונות והנתונים שהוא מוסר במסגרת הפעילות הינם נכונים, מדויקים ואינם מהווים הפרה של הוראות התקנון או כל דין.
 2. כל משתתף מצהיר ומאשר כי מסירת המידע האישי או כל מידע אחר במסגרת הפעילות, נעשה באופן וולונטרי ומרצונו החופשי.
 3. ידוע למשתתף והוא מאשר, כי המידע האישי שמסר ו/או ימסור במסגרת הפעילות יישמר וייכלל במאגרי המידע של עורכת הפעילות צעדים ראשונים והחברות המשתתפות בכנסים
  רשימת החברות המשתתפות בכנסים:
  בייבי לינק בע"מ,
  מועדון היולדות של בילינסון, בית חולים בלינסון, איי.בי.בי. גרופ, עירית גני
  תקווה,קימברלי קלארק
   , ניאושופ שיווק והפצהקבוצת ניאופארם, או או שמונה ישראל בע"מ , מיננה בע"משיווק ממוקד ארדו משאבות חלבסוכנויות בתחום הביטוח, ד"ר סמואלוב ,צירים
  ,ד"ר קיי, פיור ויזן בע"מ, ביבי סטאר, פאלס אנד מור , מאמי קר.

  , וכי הוא ישמש אותה בין היתר לצורך דיוור ישיר, לרבות משלוח דברי פרסומת ועדכון בדבר הנחות, שירותים, הצעות ומבצעים (לרבות באמצעות דוא"ל, טלפון, מסרונים וכו'). אישור כאמור יהיה ניתן לביטול בכל עת על ידי שליחת בקשת ביטול באמצעות הודעת דואר אלקטרונית לחברה ממנה נשלח הדוא"ל, טלפון , מסרונים או באמצעות לחיצה על קישור מתאים בגוף המייל.
 4. ידוע למשתתף והוא מאשר כי עורכת הפעילות רשאית לעשות שימוש במידע האישי לצורך יצירת קשר עם המשתתפים וכן לכל צורך נוסף מסחרי או עסקי אחר עליו תחליט החברה, לרבות למשלוח עדכונים.

כללי

 1. עורכת הפעילות לא תהא אחראית באופן כלשהו לכל טעות ו/או תקלה בגינה תמנע ההשתתפות ממי שזכאי להשתתף בפעילות ו/או ממי שנמנעה ממנו האפשרות למימוש ההטבה.
 2. עורכת הפעילות ו/או מוסרת הפרס שומרות לעצמן את הזכות לעכב ו/או לבטל את מימוש הזכייה, מכל סיבה אשר יש בה על פי דין לעכב ו/או לבטל את הענקת הזכייה.
 3. עורכת הפעילות רשאית לשנות ו/או לתקן ו/או להוסיף ו/או להחסיר מהוראות תקנון זה בכל עת, ולהפסיק בכל עת את הפעילות ו/או לבטל את הפעילות על פי שיקול דעתה הבלעדי, וזאת אף ללא הודעה מראש.
 4. חרגה עורכת הפעילות מהוראות תקנון זה במקרה או במקרים מסוימים, על פי שיקול דעתה, לא ייצור הדבר תקדים מחייב בכל צורה שהיא, ולא יהיה בכך כדי לחייב אותה לפעול בדרך דומה בכל מקרה אחר.
 5. כל מחלוקת ו/או סכסוך ו/או תובענה בנושא תקנון זה תהיה בתחום סמכותו הבלעדי של בית המשפט המוסמך בתל אביב

 

22. סמכות השיפוט

השימוש באתר, וכל טענה בנוגע לתקנון, לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של החברה באתר זה יהיו כפופים אך ורק לחוקי מדינת ישראל.
בכל מחלוקת הנובעת מתקנון זה או נוגעת לו וכל  טענה ו/או דרישה ו/או תביעה הנוגעת לחברה בקשר לשימוש באתר ובהקשר לשירות הניתן באמצעות האתר תידון בסמכות שיפוט בלעדית של בתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב בלבד

23. חרגה עורכת הפעילות מהוראות תקנון זה במקרה או במקרים מסוימים, על פי שיקול דעתה, לא ייצור הדבר תקדים מחייב בכל צורה שהיא, ולא יהיה בכך כדי לחייב אותה לפעול בדרך דומה בכל מקרה אחר.

מאמרים נוספים