חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
לוגו צעדים ראשונים - שמים לב אלייך אמא
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
שבועות ההריון
חיפוש
logo- school
בית הספר להורות

שי והדרכה ליולדת, ביקור בית, הטבות, טיפים לאחר לידה, ערכת נשים בהריון

שפע פעילויות של צעדים ראשונים מחכות לך

נשים בהריון, יולדות ואימהות בחופשת לידה הגעתן למקום הנכון. ערכות ליולדת ולאשה בהריון, מידע חשוב ועדכני עבורך והטבות ליולדות שאנו משיגים לך מהחברות בתחום

התמונה להמחשה בלבד

חדש בצעדים ראשונים

תינוק ישן

שכחת ילדים ברכב כל מה שצריך לדעת כדי להימנע

לנו זה לא יקרה" – בטוחים? כשמדברים עם הורים...

הנקה ותקשורת עם התינוק

הכנה להנקה והנקה בימים הראשונים

הנקה ותקשורת בהנחיית אורית טוויטו, אחות רפואת ילדים, ויועצת...

בחרנו בקפידה את המדריכות

כנסי הריון ולידה לחופשת הלידה ולהריון: הכנה להנקה, התפתחות התינוק, שנת התינוק בשנה הראשונה, תזונת התינוק, הטיפול בתינוק ומפגש מיוחד על החודש התשיעי והכנה לברית. . הכנסים מועברים על ידי מדריכות מקצועיות. בסיום המפגשים תקבלי שפע הטבות שאנו משיגים לך ישירות למייל.

מחשבונים

i חשוב לדעת
החישוב המקובל אצל רופאי הנשים לשבוע ההריון: תשעה חודשים+שבוע = 280 ימים מחשבון הריון נותן מידע לגבי תאריך לידה משוער אבל לרוב התאריך בו תלדי צפוי להיות קרוב לתאריך המשוער. מאחר ולא ניתן לחשב את גיל ההיריון מרגע ההתעברות, כי לא ניתן לדעת בוודאות מתי קרתה ההתעברות קבעו נקודת זמן שהיא היום הראשון של המחזור האחרון וממנה סופרים את שבועות ההיריון. הספירה של השבוע הראשון להריון מתחילה מהיום הראשון שבו קיבלת את המחזור האחרון טרם ההיריון. לעיתים רופאי הנשים יעדכנו עבורך את תאריך הלידה המשוער של התינוק – במידה וייראו שגודל העובר לא תואם את התאריך של הווסת האחרונה או במידה ואת בהריון ולא זוכרת את תאריך הווסת האחרונה, אין צורך להילחץ מכך הדבר נועד למעקב אחר ההיריון והבדיקות הנחוצות.


i חשוב לדעת
ביוץ הוא השלב בו הביצית יוצאת מהשחלה וממתינה בחצוצרה להפריה, אם בפרק זמן זה תקיימו יחסי מין, יש לכם את הסיכויים הטובים ביותר להרות. קשה לדעת את מועד הביוץ המדויק. הביוץ מתרחש כ – 14 יום לפני היום בו את מקבלת את הווסת. כלומר, אם הווסת מגיעה כל 28 יום, הביוץ יהיה ביום ה – 14. אם הווסת מגיעה כל 30 יום, הביוץ יהיה ביום ה – 16. בכל מקרה מלבד מחשבוני ביוץ אפשר פשוט לרכוש ערכה לזיהוי הביוץ. ממש כמו שיש ערכות לבדיקת הריון.

i חשוב לדעת
נהוג לספור שבועות הריון מהיום הראשון של המחזור האחרון, לכן, למעשה, בשבועיים הראשונים של ההריון את עדיין לא באמת בהריון ולכן לא מרגישה דבר. רק אחרי כשבועיים מתרחש הביוץ ובעקבותיו ההפריה על ידי הזרע ויצירת העובר.

בחרנו עבורכן את מיטב החברות על מנת להעניק לכן את המוצרים הטובים ביותר

מאמרים נוספים