שירי רבינוביץ זיו

| |

[vc_row 0=""][vc_column 0=""][vc_column_text 0=""]

סופרת ויוצרת לילדים, ולהוריהם!
בעלת המותג "מָה יֵשׁ בַּבֶּטֶן שֶׁל אִמָּא שֶׁל עֵדֶן?"
סיפור ילדים וכלים תומכים למשפחות מתרחבות!

"איך יהיה ?" ו"מה יהיה?" ו"איך אסתדר…?" היו השאלות והתהיות שהעסיקו אותי במהלך הריוני השני. בכורתי הייתה אז רק בת שנתיים. עדיין תינוקת. ופתאום, בום! אני אמא לשניים. משמע, גם האתגרים היומיומיים היו כפליים.
למרות האהבה העצומה שלי לשניהם חוויתי רגעים לא פשוטים (ועדיין). אני מניקה היא רוצה לשחק. התינוק בוכה והיא דורשת לאכול. היא רוצה לטפס בגן שעשועים ואני צמודה לעגלה… מה תעשי???
התחבטתי רבות במחשבות איך אני מנגישה לה את העניין ש"אמא לא יכולה עכשיו…" וכשאתפנה אתן לה את כל תשומת הלב שהיא רוצה וזקוקה לה. המחשבות הללו הטרידו אותי ימים ולילות והדירו שינה מעיני בנוסף לטיפול בתינוק.
מהקושי הזה נולד המותג "מָה יֵשׁ בַּבֶּטֶן שֶׁל אִמָּא שֶׁל עֵדֶן?" סיפור ילדים וכלים תומכים על עדן הקטנה שחווה את ההיריון של אמה ואת הגעתו של תינוק חדש למשפחה. הקמתי אותו מתוך תשוקה פנימית עמוקה שלי עבור הורים שרוצים להכין את הבכורים שלהם לקראת תקופת מעברים מאתגרת כי ילד שמכינים אותו לקראת העתיד לבוא יסגל לעצמו דרכי התמודדות ושיתוף פעולה מוצלחים יותר.
"מָה יֵשׁ בַּבֶּטֶן שֶׁל אִמָּא שֶׁל עֵדֶן?" הוא סיפור שבא לכבוש את לבם של ילדים ולהעביר להם את המסר ששינויים, באשר הם, יכולים להיות חיוביים ומהנים. זה המסר שאני שוויתי להעביר לבתי. ערכות המותג מכילות כלים תומכים להכנה כיפית לעתיד לבוא כי "דרך המשחק ילדים לומדים את מה שלא ניתן ללמדם" (מריה מונטסורי).

 

book for todlers

בפייס: https://www.facebook.com/mayeshbabetenshelimasheleden/?ref=bookmarks
באינסטגרם: https://www.instagram.com/rabinovichziv/
באתר: www.mayeshbabeten.co.il

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Similar Posts