הריון ולידה

הרשמה

שמחים לרשום אותך למועדון צעדים ראשונים ☺

מדריכת צעדים ראשונים תגיע לביתך ותעניק לך מידע בתחום הטיפול בתינוק, תזונה, הנקה ומענה לשאלות שמטרידות אותך, וגם תקבלי סל מוצרים מפנק לתינוק מהחברות המשתתפות בפעילות.

בנוסף תוכלי לקבל מגוון הטבות מפנקות ומגזין מידע ישירות אלייך למייל. (שירות ההדרכה והשי עד הבית בהשתתפות סמלית של 30 ₪ בלבד. התשלום רק במעמד הפגישה בפועל)

שימי לב, יולדות ילד שני ומעלה שנרשמו לאתר בעבר, יש להתחבר תחילה לאתר עם המייל והסיסמא שלך ולעדכן את תאריך הלידה החדש
אנחנו נקבל את העדכון וניצור איתך קשר
שכחת את הסיסמא? ניתן לשחזר סיסמא בקלות
1 שמחים לצרף אותך למועדון הגדול בארץ

!

!

!

!

* סימון חובה
המשיכי לשלב 2 >>
2 שומרים על פרטיותך

!

3 פרטים אישיים
תאריך לידה /או משוער
בית חולים
מספר ילדים

!

צורכת מוצרי מהדרין?
ת.ז

!

תאריך לידת האם

!

* סימון חובה

ניתן ליצור קשר בטלפון: 1700-550-118

בהכנסת פרטייך למאגר המידע של "צעדים ראשונים" הינך מסכימה לכך ש"צעדים ראשונים יזמות ושיווק בע"מ" ו/או "רשת מוצצים" ו/או "קימברלי קלארק" ו/או חברת טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ או מי מטעמם, הכולל הצטרפות למועדון נוטרי-קלאב, Nutricia ו/או אלפא קוסמטיקה בע"מ, ו/או סנו מפעלי ברונוס בע"מ, ו/או אן אס אייץ 2012 בע"מ, ו/ או ניאושופ שיווק והפצה , ו/או קבוצת ניאופארם , ו/או חברת ל.ד ישראל אוטו אקוויפמנט ()1990 בע"מ,ו/או כצט בע"מ, ו/או שטראוס מים, ו/או , ו/או מיננה בע"מ, ו/או ארדו משאבות חלב, שיווק ממוקד ,ו/או חברות/סוכנויות בתחום הביטוח ולרבות הראל חברה לביטוח וסוכני ביטוח הקשורים או עובדים עימה, וחברות הדם הטבורי או מי מטעמם תעשה שימוש בפרטים שלך בהתאם להוראות הדין ולקבל הטבות דברי פרסומת ו/או תכנים אחרים לרבות באמצעות הדואר,דואר אלקטרוני מסרונים או יצירת קשר טלפוני ,וכן עבור מחקר וטיוב נתונים.

פרטייך יישמרו גם במאגרי המידע של החברות לעיל בהתאם למדיניות הפרטיות. תוכל/י להסיר את פרטייך מרשימת התפוצה בכל עת. ידוע לי כי על מנת להסיר את פרטיי מרשימת התפוצה של החברות לעיל, עלי לבקש זאת בנפרד מכל חברה. בנוסף ידוע לי כי קבלת הערכה מותנית בהצטרפותי למועדון לקוחות מוצצים בעת מימוש הערכה וללא תשלום נוסף

תודה שפנית אלינו

בחרנו עבורכן את מיטב החברות על מנת להעניק לכן את המוצרים הטובים ביותר !