חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
לוגו צעדים ראשונים - שמים לב אלייך אמא
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שמי מירי שקד, מתגוררת בניר גלים הסמוכה לאשדוד נשואה לבני ואם לחמישה ילדים בוגרים.
אני במקצועי דולה לאחר לידה (מדריכה ומלווה משפחות לאחר לידה), מדריכת עיסוי תינוקות מוסמכת העמותה הבינלאומית לעיסוי תינוקות (IAIM) ומנחת מעגלי אימהות לאחר לידה.


תמיד הייתי מחוברת לתינוקות, הרגשתי רצון לחבק כל תינוק שעברתי לידו ונתתי עצות לאימהות מהניסיון הפרטי שלי. כשגיליתי שאפשר להפוך את האהבה הזו למקצוע נרשמתי מיד ללימודי דולה לאחר לידה.
לאחר שנכנסתי לתחום ראיתי את הצורך במפגשי נשים לאחר לידה בקבוצות קטנות. החלטתי לקחת את הרעיון צעד אחד קדימה ולמדתי הדרכת הורים לעיסוי תינוקות והנחיית מעגלי אימהות לאחר לידה.


כיום אני מקיימת הדרכות עיסוי תינוקות קבוצתיות או פרטיות בבית המשפחה, מדריכה משפחות לאחר לידה במפגשים פרטניים, מקיימת הרצאות בנושאים שונים בתחום, מנהלת קבוצת וואטצאפ חינמית לאימהות לאחר לידה וכרגע בסטאז' של לימודי ייעוץ שינה בגישת האינטלגנציה הרגשית.
אני מאמינה שבעזרת תמיכה, ליווי והדרכה מתאימים- החוויה המדהימה, אך לעיתים מאוד מאתגרת של התקופה שלאחר הלידה יכולה להיות רגועה ובטוחה יותר.
באתי מאהבה לתינוקות ונחשפתי לכל כך הרבה תחומים פיזיים ורגשיים מרתקים הנוגעים בתינוק וביולדת. אני שמחה על ההזדמנות לעזור לאימהות ולמשפחות לאחר הלידה.

טלפון ליצירת קשר- 050-2070113

gift
רגע.... לפני שאת מתחילה!

תהיי הראשונה לדעת על כל הערכות, הסדנאות Live וההטבות השוות שאנחנו משיגים במיוחד עבורך ❤️ .

gift
רגע.... לפני שאת עוזבת!
ערכה כבר קיבלת?

ערכת מוצרים מפנקת לקראת הלידה
בחום ובאהבה ❤️

ברור שאני רוצה