טיפולי שיניים בזמן ההריון הדפסה דוא

בתקופת ההריון קיים אצל נשים רבות חשש מטיפולי שיניים, מפאת דאגה לבריאות העובר.  מתי מומלץ לפנות לרופא שיניים ? אילו טיפולי שיניים אין לבצע בהמלך ההריון, באיזה שלב של ההריון ניתן לטפל בשיניים, מה קורה לשיניים ולחניכיים במהלך ההריון ?

קרא עוד...
 
ברגע האחרון : מה צריך להכין ולסדר לקראת הלידה הדפסה דוא

זהו, הגענו ל"ישורת האחרונה" לפני הלידה, בסופה של תקופה מלאת ריגושים. לקראת השבועות האחרונים של ההריון, זה בדיוק הזמן לעצור לרגע על מנת שתגיעי מוכנה לרגע הגדול. ארגון והכנה טובים לקראת הלידה יסייעו לך ליצור לעצמך סביבה נוחה ומכילה, ולהגיע לרגע החשוב ביותר כשאת משוחררת מהסחות-דעת ודאגות ככל שניתן. ריכזנו עבורך כמה טיפים לקראת הלידה, אך יש לקחת בחשבון שכל תוכנית היא בסיס לשינויים – ודאי במהלך כל כך דינמי וסוער.

קרא עוד...
 
העלמת סימני מתיחה לאחר הלידה הדפסה דוא

כל אשה מצפה לאחר הלידה שגופה יחזור למצבו הקודם כאילו לא עבר כעת את אחד התהליכים הפיזיים המשמעותיים ביותר שעוברת אשה במהלך חייה. נשים רבות מגלות לאחר הלידה כי גופן לא נראה בדיוק כשהיה לפני כן, במיוחד באיזור הבטן.

קרא עוד...
 
טחורים אחרי לידה הדפסה דוא

טחורים אחרי לידה - מדוע הם נוצרים וכיצד ניתן לטפל בהם

אחת התופעות הפיזיות שעשויות להטריד בשליש האחרון של ההריון, כאשר הבטן כבר נמוכה יחסית כמו גם בימים הראשונים שלאחר הלידה היא הופעתם של טחורים. מדובר בתופעה כואבת, לא פעם מדממת  - שניתן להקל עליה באמצעים שונים: ממשחות ועד להתערבות כירורגית.  

קרא עוד...
 
איך בוחרים את בית החולים ללידה? הדפסה דוא

איך לבחור נכון בית חולים ללדת בו

 

לידה היא מאורע מרגש, מיוחד ומלחיץ כאחד, זיכרון שילווה אותך בהמשך הדרך, שיצטרף לחוויות אחרות שחווית, החל מהלימודים בחו"ל שסיימת ועד יום החתונה המרגש. כדי שהחוויה תהיה חיובית ומוצלחת ככל הניתן, חשוב שתבחרי נכון את בית החולים בו תלדי. קחי בחשבון כי זכותך לבחור את בית החולים לפי רצונך, ללא קשר לאזור מגורייך. לצורך כך, ריכזנו עבורך מקבץ עצות לבחירה נכונה:

 

קרא עוד...
 
<< התחלה < הקודם 1 2 3 4 5 6 7 הבא > סיום >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 

 

בהריון? ילדת?

 12.16 
 
 ערכה פתוחה 2015 מוקטנת
התמונה להמחשה בלבד
 

שאלות נפוצות

למי מיועדת הפעילות?

מי הצוות המקצועי?

מי מממן את הפעילות?

לשאלות נוספות על

פעילות צעדים ראשונים 

Website by - JOOMI
Feedback Form
Feedback Analytics