הכיני את עצמך להנקה הדפסה דוא

בהריון? הכיני עצמך להנקה

דעי כי הימים הראשונים קובעים את עתיד ההנקה שלך.

לפי ממצאי מחקר מדעי - עד 44% מהנשים המניקות עשויות לפתח בעיות בייצור חלב קרוב ללידה

קרא עוד...
 
תזונה בהנקה הדפסה דוא

תזונה בהנקה הינה תזונה רגילה, מזינה ומאוזנת, אבל בניגוד לתקופת ההריון, בה הצרכים התזונתיים בדרך כלל ברורים לנשים הרות ולאנשי מקצוע המטפלים בהם, תקופת ההנקה לעיתים נופלת בין הכסאות. האם את צריכה להמשיך ליטול את תוסף הפרנטל ? תוסף ברזל? האם צריכה להמנע ממזונות שעלולים לייצר גזים אצל תינוקך ? ולי את צריכה לפנות במידה ותהיה לך שאלה לבי תזונתך בזמן שאת מניקה - רופא הנשים ? דיאטנית ? להלן תשובות לשאלות אלו ועוד בסקירה קצרה על נושא תזונה בזמן ההנקה.

קרא עוד...
 
שימוש במשאבת הנקה הדפסה דוא

שאיבת חלב באמצעות משאבת הנקה היא חלק משגרת יומן של לא מעט אימהות מניקות, בעיקר בחודשים הראשונים לאחר הלידה. גם אם עדיין לא השתמשת במשאבת ההנקה, לרוב שגרת היום המתבססת לאט לאט, לצד העייפות המצטברת, יביאו אותך בסופו של דבר לשאוב את החלב לפחות פעם אחת ביום.

שאיבת חלב באמצעות משאבת הנקה היא בעלת כמה יתרונות בולטים. ראשית, את יכולה לפנות מעט זמן לעצמך ולאפשר לאב התינוק או לכל אדם קרוב אחר להאכיל אותו, מבלי לפגוע בשגרת ההנקה. זהו זמן איכות חשוב עבור אבא, סבתא או הדודה האוהבת וזמן איכות חשוב שלך עם עצמך.

בנוסף, שאיבת חלב יכולה לסייע כאשר יש גודש בשדיים בעקבות ההנקה ויצירת חלב אם בכמות גדולה משצריך. אז אפשר לשאוב את החלב, לאחסן אותו בצורה טובה במקרר ולהשתמש בו בהמשך.

כדי לאפשר לך להנות מהיתרונות של שאיבת חלב, ריכזנו חמישה טיפים שיהפכו את החוויה לנוחה עבורך:

קרא עוד...
 
הנקה, תוספים ומה שבינהם.. הדפסה דוא

מדוע הנקה?

הרכב חלב האם משתנה במהלך תקופת ההנקה ומתאים בדיוק לשלבי הגדילה של התינוק. חלב פרה אינו מתאים לצרכיו של התינוק האנושי ומכיל פי 2.5 יותר חלבון וכן היחסים בין חלבוני החלב – קזאין וחלבון מי גבינה שונים ממה שקיים בחלב אם ולכן עשוי להכביד על כליותיו של התינוק שעדיין לא הבשילו.

ככל שהתינוק גדול יותר הוא זקוק ליותר קלוריות. כוח היניקה ושאיבת החלב עולה וכן ביוכולתו לעכל ולעבד כמויות גדולות יותר של חלב. תינוקות קטנים מסתמכים בעיקר על נפח החלב הקדמי שהוא זמין וקל יותר להשגה אך רזה יותר. הם אוכלים לעיתים קרובות כמויות קטנות גם בעיקר כדי לחסוך מאמץ ולשמור על כוחותיהם.

קרא עוד...
 
טיפים להנקה מוצלחת הדפסה דוא
 
 

מומחים מסכימים שהנקה מעניקה לתינוק את ההתחלה הטובה ביותר לחיים.

חלב אם הוא יותר ממזון. יש בו יתרונות רפואיים חשובים לתינוק ורגעים בלתי נשכחים לאם ולתינוק.

קרא עוד...
 
<< התחלה < הקודם 1 2 3 4 5 הבא > סיום >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 

 

בהריון? ילדת?

 12.16 
 
 ערכה פתוחה 2015 מוקטנת
התמונה להמחשה בלבד
 

שאלות נפוצות

למי מיועדת הפעילות?

מי הצוות המקצועי?

מי מממן את הפעילות?

לשאלות נוספות על

פעילות צעדים ראשונים 

Website by - JOOMI
Feedback Form
Feedback Analytics